O NAS

Spółka Komplex-bud powstała w 2010 roku po przekształceniu firmy rodzinnej istniejącej od 1990 roku.
Ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej oraz bogate zaplecze sprzętowe pozwalają naszej firmie pracować rzetelnie i fachowo, a powierzone zadania realizować zawsze w wyznaczonym terminie.

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją wszelkich inwestycji budowlanych i wykończeniowych. Specjalizujemy się także w modernizacji istniejących obiektów. Prowadzimy zarówno inwestycje w budynkach jednorodzinnych, jak również w małych, średnich i dużych firmach.

Nasz zespół budowlany tworzy 18 zaufanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawną obsługę inwestycji i dbałość o każdy detal realizowanego zlecenia ułatwia nam specjalistyczny sprzęt budowlany. Zaplecze sprzętowe firmy tworzą między innymi: ładowarka teleskopowa , koparko-ładowarka, agregat do wylewek , agregat do tynków , rusztowania elewacyjne, deskowania systemowe ścian oraz stropów, elektronarzędzia, a także sprzęt pomiarowy (niwelatory laserowe, dalmierze).

Komplex-bud to setki zrealizowanych obiektów i skuteczność potwierdzona dużą grupą zadowolonych klientów. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług, krótki termin realizacji i konkurencyjny cennik.

zobacz nasze referencje
Korzystanie z serwisu oznacza, że użytkownik zapoznał się z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w na ten temat w Polityce prywatności.